Wizyty

Wizyty odbywają się na zasadach uwzględniających wytyczne Ministerstwa Zdrowia oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego

– pomieszczenia poza gabinetami są wyłączone z użytku (toalety, poczekalnia)
– zespół gabinetu będzie stosować dodatkowe środki ochrony osobistej.
– od pacjentów będziemy wymagać rygorystycznego przestrzegania zasad wizyt (przeczytaj na dole strony) .

Bezpieczeństwo stawiamy bezwzględnie na pierwszym miejscu dlatego prosimy o zrozumienie. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny/e-mail.


Przypominamy, że wszelkie sytuacje awaryjne należy zgłaszać zgodnie z instrukcją:

W przypadku awarii aparatu wyjmowanego – zgłosić telefonicznie (nagrać wiadomość w przypadku gdy rejestracja nie może odebrać), lub przez e-mail (podając imię, nazwisko, opis problemu oraz numer kontaktowy).

Co zrobić w przypadku awarii u pacjentów z aparatem stałym?


Pacjenci umówieni na wizytę proszeni są o zastosowanie się do poniższych wytycznych:

  1. Należy zgłosić się na wyznaczoną godzinę (prosimy nie przychodzić wcześniej niż 5 minut przed wizytą!) – poczekalnia jest wyłączona z użytku. Pacjenci będą wpuszczani przez personel.
  2. Należy zgłosić się bez żadnych osób towarzyszących. W przypadku dzieci, do gabinetu może przyjść jedynie zapisany pacjent pod opieką JEDNEGO rodzica
  3. Przed wejściem do gabinetu należy założyć maseczkę (rodzic i pacjent)
  4. Po wejściu do poczekalni należy zdezynfekować ręce preparatem oraz założyć rękawiczki (środki udostępnione przez gabinet).
  5. Następnie należy wypełnić dokumenty (jeśli były one dostarczone na poprzednie wizyty nie ma potrzeby wypełniać ich po raz kolejny)  – zgodę na przeprowadzenie wizyty oraz ankietę.  Zachęcamy do wcześniejszego pobrania druków i przesłania zdjęcia/skanów mailem lub dostarczenia już podpisanych dokumentów na wizytę. Dokumenty można pobrać z naszej strony zakładka „do pobrania” na górze strony.
  6. Dalej stosować się do poleceń zespołu.

 

Prosimy o pozostanie w domach pacjentów (dotyczy również opiekuna dziecka), którzy zostali umówieni, a:

  • Mieli kontakt z osobami przebywającymi na kwarantannie
  • Mają jakiekolwiek oznaki infekcji lub choćby złe samopoczucie